Terminály a další HW

terminal.jpg

Terminály

Pro přesnou evidenci docházky pracovníků na pracoviště používáme terminály, na kterých je možné zadávat průchody (příchod na pracoviště, odchod na pauzu, oběd, služebně apod.). Na displeji terminálu je zobrazeno datum, čas, název zvoleného průchodu a po přiložení identifikačního média jméno pracovníka. Terminály ale neslouží ke kontrole docházky, tu mohou pracovníci provést ze svého počítače pomocí webového prohlížeče, případně z kiosku.

Terminál vyžaduje umístění napájecího zdroje (lze v místnosti za zdí) a připojení Ethernet (UTP). Dodáváme kontaktní a bezkontaktní terminály a podporujeme identifikační média DALLAS, Mifare a EMmarin - kompatibilitu s dalšími identifikátory rádi na vyžádání ověříme.

bezkontaktní terminál

Kiosky

Pro přístup do docházkového systému mohou pracovníci bez přístupu k počítači použít kiosky s dotykovým ovládáním. Na kioscích může být nainstalovaná i speciální aplikace (např. Objednávání jídla) nebo na nich může být spuštěn webový prohlížeč a přes něj přistupováno do aplikace.

Příslušenství

Dodáváme kompletní příslušenství jako jsou např. externí čtečky vč. antivandal provedení (odolné vůči poškození), napájení, řídící jednotky pro otevírání dveří, ochranné doplňky jakou jsou odpojovače, bleskojistky a v neposlední řadě jsme schopni nabídnout také například personifikaci identifikačních médií (potisk karet a pod.)